Sledovat film Jasminum online

Přehrajte si film Jasminum HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantickďż˝ Jasminum na TVP1!
  Trailer k filmu Jasminum   Sledovat Jasminum online
Žánr:
komedie, romantickďż˝
Režie:
Jan Jakub Kolski
Hrají a postavy:
Justyna Bartoszewicz (studentka), Grazyna Blecka-Kolská (Natasza), Marta Dabrowskaová (Anielica), Grzegorz Damiecki, Denis Devosges-Cuber (zákazník), Monika Drylová (Patrycja)
Země:
Polsko
Rok výroby:
2006
Popis:
Komedie se špetkou hořkosti. Městečko Jaśminó, klášter řádu kamaldulů, v jehož zdech slouží Bohu pět řeholníků: převor otec Kleofáš, bratři Zdravíčko, Švestka, Střemcha a Třešeň. Poslední tři jmenovaní mniši voní, jeden po švestkách, druhý jako střemcha a třetí po třešních. Jednoho dne se v klášteře objeví atraktivní žena s malou dcerkou. Na objednávku církve má zrestaurovat klášterní obrazy. Přes den pracuje na obrazech, ale po večerech se na půdě oddává podivným praktikám: vytahuje z kufru lahvičky s vonnými oleji, odměrky, pipety, destilační baňky, aby začala provádět alchymistické experimenty.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
TVP1 TVP1 Archív a všechna videa pořadů televize TVP1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski