Sledovat film Jarhead - zołnierz piechoty morskiej online

Přehrajte si film Jarhead - zołnierz piechoty morskiej HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, válečný Jarhead - zołnierz piechoty morskiej na TVP2!
  Trailer k filmu Jarhead - zołnierz piechoty morskiej   Sledovat Jarhead - zołnierz piechoty morskiej online
Žánr:
drama, válečný
Režie:
Sam Mendes
Hrají a postavy:
Jake Gyllenhaal (Swoff), Scott MacDonald (D.I. Fitch), Lo Ming, Kevin Foster, Peter Sarsgaard (Troy), Damion Poitier (Poitier)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Vítejte v pouštní bouři.

Dvacetiletý zelenáč Anthony Swofford chtěl pouze pokračovat v rodinné vojenské tradici. Netušil ale, že ho tato touha vyhodí se snajperskou puškou v ruce a padesátikilovým batohem na zádech uprostřed nekonečné arabské pouště tváří v tvář vražednému horku a nepřátelským iráckým vojákům. Se svou nezáviděníhodnou situací se Swofford a jeho kamarádi ve zbrani vyrovnávají prostřednictvím sarkasmu a černého humoru. Ve válce uprostřed země, které nerozumí, proti nepříteli, jehož nevidí, a z důvodů, které nechápou, jim ani nic jiného nezbývá ...
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski