Sledovat film Jana a dobrodruh: Návrat do Afriky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Jana a dobrodruh: Návrat do Afriky
  Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Romantický
Režie:
Ulli Baumann
Hrají a postavy:
Chris April (3 episodes, 2015), Simon Boer (3 episodes, 2015), Leon Clingman (Seth Millen 3 díly, 2015), Eva-Maria Greinová (Dr. Jana Vollendorf 3 díly, 2015), Ndoni Khanyile (3 episodes, 2015), Yule Masiteng (3 episodes, 2015)
Scénář:
Timo Berndt
Země:
Německo
Rok výroby:
2015
Popis:
Na africkou kliniku přijíždí nová šéfová, Jana Vollendorfová. Ještě se ani nestačí rozkoukat, a už musí řešit závažný problém s jedovatou vodou. Voda byla otrávena úmyslně, a to kvůli obchodním plánům majitele blízkého zlatého dolu. Jana a její přátelé teď musí zabránit katastrofě.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko