Sledovat film James Bond: Vyhliadka na smrť online

Přehrajte si film James Bond: Vyhliadka na smrť online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční James Bond: Vyhliadka na smrť na !
  Trailer k filmu James Bond: Vyhliadka na smrť   Sledovat James Bond: Vyhliadka na smrť online
Žánr:
akční
Režie:
John Glen
Hrají a postavy:
Roger Moore (James Bond), Christopher Walken (Max Zorin), Tanya Robertsová (Stacey Suttonová), Grace Jonesová (May Dayová), Patrick Macnee (Sir Godfrey Tibbett), Patrick Bauchau (Scarpine)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1985
Popis:
Patnácté nasazení agenta 007! James Bond se vrací, aby znovu zachránil svět, a když ne svět, pak určitě obyvatele SilliconValley u San Francisca.

Max Zorin získal díky nacistickému genetickému experimentu mimořádnou inteligenci, kterou chce využít k ovládnutí světového trhu. Podaří se mu krádež tajného materiálu o výzkumu mikročipů? James Bond má zabránit Zorinovi, aby pomocí zemětřesení v San Andrasu a zatopeném Silicon Valley v Kalifornii uskutečnil svůj ďábelský plán. Agent 007 však zatím stěží chrání vlastní život před May Day. Tato černoška v Zorinových službách je totiž psychopatický vrah.
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski