Sledovat film James Bond: Muž so zlatou zbraňou online

Přehrajte si film James Bond: Muž so zlatou zbraňou online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, krimi, thriller James Bond: Muž so zlatou zbraňou na !
  Trailer k filmu James Bond: Muž so zlatou zbraňou   Sledovat James Bond: Muž so zlatou zbraňou online
Žánr:
akční, dobrodružný, krimi, thriller
Režie:
Guy Hamilton
Hrají a postavy:
Roger Moore (James Bond), Christopher Lee (Francisco Scaramanga), Britt Eklandová (Mary Goodnightová), Maud Adamsová (Andrea Andersová), Hervé Villechaize (Nick Nack), Clifton James (Šerif J.W. Pepper)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1974
Popis:
Roger Moore ve své druhé bondovce.

Francisco Scaramanga si pro své oběti nechává dělat kulky ze zlata. Ze stejného kovu je i pistole, kterou vraždí. Ve svém sídle má bizardní labyrint ovládaný trpaslíkem. Žádný agent z něj ještě neodešel živý. Nyní v něm očekává Jamese Bonda. Scaramanga se však nemíní spokojit se zlatou pistolí, touží po daleko účinnější zbrani - Solexu, dělu na sluneční energii. Bond začíná pátrání v Bejrútu, ale další stopy ho zavedou do Macaa. Má mu pomáhat agentka Mary Goodnightová, ale ta po šílené honičce padne do rukou sadistického vraha.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.