Sledovat film James Bond: Chobotnička online

Přehrajte si film James Bond: Chobotnička online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční James Bond: Chobotnička na !
  Trailer k filmu James Bond: Chobotnička   Sledovat James Bond: Chobotnička online
Žánr:
akční
Režie:
John Glen
Hrají a postavy:
Roger Moore (James Bond), Maud Adamsová (Chobotnička), Louis Jourdan (Kamal Kahn), Kristina Waybornová (Magda), Kabir Bediová (Gobinda), Steven Berkoff (Orlov)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1983
Popis:
Doplňte si svou jedinečnou sbírku filmů s agentem 007!

Vzácná starožitnost, která patřila carskému rodu Romanovců, zmizí z Moskvy. Agent Secret Service ji sice získá, ale pronásledovatelé ho smrtelně poraní. James Bond diky dražbě okamžitě poznává, kdo ji chce za každou cenu dostat zpět. Dostává se tak do hry, kde jde kromě diamantů i o mnohem nebezpečnější věc. Vstupuje do ní totiž šílený generál Orlov. Chce útočit na Německo, ale jeho nadřízení jsou proti. To však neznamená, že by se Orlov vzdal. Bond by mohl získat potřebné informace v nepřístupném sídle ženy s tetováním chobotničky. Ta je stejně krásná jako nebezpečná.
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski