Sledovat film Jako zabít ptáčka online

Přehrajte si film Jako zabít ptáčka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Krimi Jako zabít ptáčka na !
  Trailer k filmu Jako zabít ptáčka   Sledovat Jako zabít ptáčka online
Žánr:
Drama, Krimi
Režie:
Robert Mulligan
Hrají a postavy:
Gregory Peck (Atticus Finch), John Megna (Dill Harris), Frank Overton (šerif Heck Tate), Rosemary Murphyová (Maudie Atkinsonová), Ruth Whiteová (paní Duboseová), Brock Peters (Tom Robinson)
Země:
USA
Rok výroby:
1962
Popis:
Obhajoba pravdy na malém městě se někdy může změnit v drama...

Filmové drama se odehrává v Alabamě ve třicátých letech, která byla rozdělena rasovou nenávistí na bílé a černé obyvatelstvo. Poklidný život na malém jižanském maloměstě rozvíří jednoho dne zpráva o znásilnění mladého bílého děvčete. Z brutálního činu je obviněn černoch Tom Robinson. Chystá se zrůdný proces, který má být výstrahou všem ostatním obyvatelům černé pleti. Obhajoby obviněného se však ujímá neúplatný bílý právník Atticus Finch, vážená osoba a skvělý advokát, jenž se nenechá zastrašit. To se ovšem nehodí do plánu rozvášněnému davu.
Hodnocení:
83 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski