Sledovat film Jako dým online

Přehrajte si film Jako dým online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Jako dým online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Jane Campionová
Hrají:
Kate Winsletová (Ruth Barronová), Harvey Keitel (PJ Waters), Julie Hamiltonová (Mum), Sophie Leeová (Yvonne), Daniel Wyllie (Robbie), Paul Goddard (Tim)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Láska si vždy najde cestu - i k tomu, kdo ji nehledá. Posedlost má i druhou tvář. Nic není svaté a pokušení je vším.

Mladá krásná žena Ruth putuje Indií a hledá dobrodružství. Cítí, že něco podstatného v jejím životě schází, konkrétně něčeho se jí v západní kultuře nedostává. Zcela ji okouzlí jeden indický guru, jehož učení najednou dává jejímu životu smysl. O novém životě Ruth se však dozvídá její rodina a obávajíce se nejhoršího, najme schopného proti - sektářského experta PJ Waterse, aby její víru zviklal. Ten obvykle potřebuje na vyléčení pouhé tři dny. Odveze Ruth do australské pouště a začne s pečlivě propracovanou terapií. Ruth je však odhodlána zvrátit jeho poslání a bojovat všemi zbraněmi. Neváhá využít své ženskosti. Horké australské slunce rozpaluje nejen přírodu, ale i lidi. Smyslnost a erotika prostupuje vším.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
ČT2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.