Sledovat film Jako bych tam nebyla online

Přehrajte si film Jako bych tam nebyla online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1445 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Jako bych tam nebyla
  Trailer k filmu Jako bych tam nebyla   Sledovat Jako bych tam nebyla online
Žánr:
Drama
Režie:
Juanita Wilson
Hrají a postavy:
Natasa Petrovic (Samira), Fedja Stukan (kapitán), Stellan Skarsgard (doktor), Miraj Grbic (velitel), Jelena Jovanova (Jasmina), Zvezda Angelovska
Země:
Irsko
Rok výroby:
2010
Popis:
Přežít znamená víc než zůstat na živu.

Film Jako bych tam nebyla, který se se vrací k událostem války na Balkáně, vznikl na motivy skutečných událostí zaznamenaných ve stejnojmenné knize spisovatelky a novinářky Slavenky Drakulić. Sleduje osudy mladé učitelky Samiry, kterou srbští vojáci odvedou společně s ostatními ženami z vesnice. Samira vstupuje do nového světa, kde mír je jenom pohádka a kde nejsou domovy, jenom uprchlické tábory - tranzitní, přijímací, pracovní a tábory smrti. Snímek otevřeně líčí nelidské zacházení se ženami a dětmi, z nichž jen několik se dožilo osvobození. S odstupem nahlíží hrůzy války a její důsledky, a hledá odpověď na otázku, jak se zachovat v mezních situacích a přitom si udržet lidskou tvář.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski