Sledovat film Jack Reacher I (1) online

Přehrajte si film Jack Reacher I (1) online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, drama, krimi, akční Jack Reacher I (1) na PRO7!
  Trailer k filmu Jack Reacher I (1)   Sledovat Jack Reacher I (1) online
Žánr:
akďż˝nďż˝, drama, krimi, akční
Režie:
Christopher McQuarrie
Hrají a postavy:
Tom Cruise (Jack Reacher), Rosamund Pikeová (Helen Rodinová), Richard Jenkins (Alex Rodin), David Oyelowo (Emerson), Werner Herzog (Zec), Jai Courtney
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Právo má své meze. On nemá žádné.

Jack Reacher je jako duch. Bývalého vojenského vyšetřovatele najdete jen tehdy, kdy chce on sám být nalezen. Objevuje se u případů, které potvrzují, že spravedlnost je slepá, a pro jejich vyřešení neváhá ignorovat zákony své země. Drsný hrdina z bestsellerů spisovatele Lee Childa konečně vstoupil na plátna kin, s odhodláním stvořit stejně silnou a kvalitní akční ságu, jakou se před lety stal jiný původem literární hrdina, Jason Bourne. Život pěti lidí, které osud přivedl ve stejný čas na stejné místo, ukončí šest kulek vypálených odstřelovačem. Takový masakr si od policie vyžádá nadstandardní nasazení, které brzy korunuje dopadení pachatele. Bývalý elitní voják nemá pod tíhou důkazů sebemenší šanci, přesto tváří v tvář vyšetřovatelům zarytě mlčí. Ti z něj dostanou jedinou větu:
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všechna videa pořadů televize PRO7 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski