Sledovat film Jáchyme, hoď ho do stroje online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Jáchyme, hoď ho do stroje
  Trailer k filmu Jáchyme, hoď ho do stroje   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Oldřich Lipský
Hrají a postavy:
Luděk Sobota (Frantisek Koudelka), Marta Vančurová (Blanka), Věra Ferbasová (Frantisek's aunt), Josef Dvořák (Bedrich Hudecek), Ladislav Smoljak (Karfík), Zdeněk Svěrák (Klasek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1974
Popis:
Česká, notně bláznivá filmová komedie o nesmělém mládenci, který opouští rodnou ves, aby vyzbrojen kondiciogramem, přehledem šťastných a nešťastných dnů, čelil nástrahám velkoměsta.

Hlavním hrdinou filmového příběhu je nesmělý mládenec František, který uvěří tomu, že bude mít zaručený úspěch v životě, bude-li se řídit kondiciogramem, "vědecky" sestaveným přehledem svých šťastných i kritických dní. Až po mnoha letech se dozví, že ten, jímž se ve svém životě řídil, byl určen jeho jmenovci. Mezitím však zažije hodně perné chvíle a neskutečná dobrodružství...
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski