Sledovat film Já a ty online

Přehrajte si film Já a ty online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1071 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Já a ty na !
  Trailer k filmu Já a ty   Sledovat Já a ty online
Žánr:
drama
Režie:
Bernardo Bertolucci
Hrají a postavy:
Tea Falco (Olivia), Jacopo Olmo Antinori (Lorenzo), Sonia Bergamasco (Lorenzova matka), Veronica Lazarová (Lorenzova babička), Tommaso Ragno (Ferdinando), Pippo Delbono (Psycholog)
Země:
Itálie
Rok výroby:
2012
Popis:
Čtrnáctiletý Lorenzo nemá rád lidi. Tím pádem ani školu a vlastně celou řadu dalších věcí, která přináší sociální kontakty. Jeho matka se rozhodne léčit ho u psychoterapeuta a je nadšena, že je léčba úspěšná, když se Lorenzo dobrovolně rozhodne jet na školní lyžařský výcvik. Chlapec ale místo cesty do hor uteče z autobusu a schová se ve sklepním bytě, ve kterém se ukrývá i jeho starší, na heroinu závislá nevlastní sestra Olivia. Během následujících dní se mezi sourozenci vyvíjí velice zvláštní vztah, který není ani čistě milenecký, sourozenecký, nebo přátelský, ale oběma fatálně zasáhne do života.
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski