Sledovat film Ivanovo detstvo online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Ivanovo detstvo
  Trailer k filmu Ivanovo detstvo   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Andrei Tarkovsky, Eduard Abalov
Hrají a postavy:
Nikolai Burlyayev (Ivan), Valentin Zubkov (kapitán Kholin), Jevgenij Žarikov (poručík Galtsev), Stepan Krylov (Cpl. Katasonov), Nikolaj Griňko (poručík plukovník Gryaznov), Dmitri Milyutenko (starý muž)
Země:
Rusko
Rok výroby:
1962
Popis:
Příběh osiřelého dvanáctiletého Ivana, před jehož očima nacisté vyvraždí celou vesnici včetně matky a sestry a který se proto rozhodne stát vyzvědačem ve službách Rudé armády, je prodchnut uhrančivou směsicí metaforiky a expresivnosti. Málokdy se stává, aby se režisérský debut vymezil vůči pojednávanému tématu natolik ostře a přesvědčivě, jak se to povedlo právě Tarkovskému.
Hodnocení:
82 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski