Sledovat film IQ online

Přehrajte si film IQ online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1353 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film IQ
  Trailer k filmu IQ   Sledovat IQ online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Fred Schepisi
Hrají a postavy:
Tim Robbins (Ed Walters), Meg Ryanová (Catherine Boyd), Walter Matthau (Albert Einstein), Lou Jacobi (Kurt Gödel), Gene Saks (Boris Podolsky), Joseph Maher (Nathan Liebknecht)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Romantická komedie na věčné téma, aneb myslete na lásku, bez ní je život prázdný a smutný.

Hezká a vysoce inteligentní Catherine Boydová je neteří nositele Nobelovy ceny - Alberta Einsteina. Její snoubenec - psycholog James - je uznávaným vědcem. Jinak je ale nesmírně nudný maloměšťák. Do Catherine se zamiluje sympatický automechanik Ed Walters a strýček Einstein si ve své lásce k neteři zahraje na osud: "doplní" Edovo vzdělání na úroveň nadějného fyzika, jehož nečekané znalosti upoutají i zájem snobské Catherine. Mezi oběma to ale zakrátko jiskří i citově...
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski