Sledovat film Ip Man online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 120 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Ip Man
  Trailer k filmu Ip Man   Sledovat 1498 filmů a 120 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Životopisný, Drama, Historický, Sport
Režie:
Wilson Yip
Hrají a postavy:
Donnie Yen (Ip muž), Simon Yam (Zhou Qing Quan), Ka Tung Lam (Li Zhao), Siu-Wong Fan (Jin Shan Zhao), Lynn Hung (Zhang Yong Cheng), Hiroyuki Ikeuchi (Miura)
Země:
Hong Kong
Rok výroby:
2008
Popis:
V poslední velké válce se jediný muž postavil celému impériu.

Čína, rok 1935. Kluby bojových umění v městě Foshan nabírají na popularitě a Ip Man je nezpochybnitelným vládcem umění wing chun, čím dál populárnější verze kung-fu. Klidný život jeho rodiny a přátel však převrátí vzhůru nohama japonská invaze. Poté, co odmítne učit okupační vojáky svému umění, je přinucen bojovat o své vlastní přežití v sérii výzev, jež vyvrcholí soubojem na život a na smrt s nejlepším japonským bojovníkem.
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko