Sledovat film Internal Affairs - Trau ihm, er ist ein Cop online

Přehrajte si film Internal Affairs - Trau ihm, er ist ein Cop online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Internal Affairs - Trau ihm, er ist ein Cop
  Trailer k filmu Internal Affairs - Trau ihm, er ist ein Cop   Sledovat Internal Affairs - Trau ihm, er ist ein Cop online
Žánr:
krimi, thriller
Režie:
Mike Figgis
Hrají a postavy:
Richard Gere (Dennis Peck), Andy Garcia (Raymond Avila), Laurie Metcalfová (Amy Wallaceová), Nancy Travisová (Kathleen Avilaová), Richard Bradford (Grieb), William Baldwin (Van Stretch)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Když policista stojí na straně zločinu, přichází čas oddělení pro vnitřní záležitosti.

Dennis Peck je policista, který v tom umí chodit. Umí vyprat špinavé peníze, vymyslet dokonalý podvod, a když na to přijde, a dobře se zaplatí, tak i zaranžovat vraždu. A všechno mu to prochází. Potom však udělá jeho parťák chybu a při zatýkání zastřelí muže na útěku. Případem je pověřen čestný detektiv Raymond Avilla z oddělení pro vnitřní záležitosti a ten si velmi rychle uvědomuje, že narazil na něco mnohem většího, než se zpočátku zdálo. Rozhodne se odhalit skutečnou tvář Dennise Pecka, tím však ocitá v ohrožení života, protože Peck se rozhodně nevzdá bez boje a jako obratný manipulátor a svůdce ani nepotřebuje vlastní zbraň, aby ohrozil Avillovu kariéru, manželství i život.
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski