Sledovat film Indiana Jones und der letzte Kreuzzug I (3) online

Přehrajte si film Indiana Jones und der letzte Kreuzzug I (3) online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Indiana Jones und der letzte Kreuzzug I (3) online
Žánr:
akční, dobrodružný
Režie:
Steven Spielberg
Hrají:
Harrison Ford (Indiana Jones), Sean Connery (profesor Henry Jones), Denholm Elliott (Marcus Brody), Alison Doodyová (doktorka Elsa Schneiderová), John Rhys-Davies (Sallah), Julian Glover (Walter Donovan)
Země:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
Zatím poslední část Spielbergovy a Lucasovy trilogie aneb svérázný archeolog a jeho neméně svérázný otec pátrají po Svatém Grálu.

Rok: 1938 Místa pobytu: Princeton, Venice, Berlin, Svatá země Dozvíme jak Indiana Jones ke svému biči přišel a proč nesnáší řeckou abecedu. Indy se také po dlouhých létech znovu sejde se svým poněkud excentrickým otcem, jenž je také vynikajícím archeologem, leč trochu jiným než Junior. Nikdy by ho totiž nenepadlo lízt do nejakých děr či starých hrobech. Zvláště když ví, že tam může narazit na něco co má více než dvě nohy. Existuje ovšem jedna vyjímka a tou je legendární SVATÝ GRÁL.
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
PRO7

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.