Sledovat film In nomine patris online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film In nomine patris
  Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Jaromír Polišenský
Hrají a postavy:
Viktor Preiss (Farář Toufar), Klára Issová (Marie), Jiří Langmajer (Režisér Neumann), Martin Stránský (Příslušník StB), Tomáš Krejčíř (Příslušník StB)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2004
Popis:
Viktor Preiss v roli faráře Toufara ve fiktivní rekonstrukci pozadí tzv. Čihošťského zázraku.

Píše se rok 1950. V malé vesnici Čihošť v jižních Čechách se koná jako každou neděli kázání, které vede farář Toufar. Tentokrát však vzbudí mnohem větší emoce. Farníci totiž spatří neobvyklou věc - kříž na oltáři se dvakrát pohne doleva a jednou doprava. Ve vesnici tento zázrak vzbudí zájem a místní strážmistr napíše o události hlášení, které se dostane až na ministerstvo. Na tuto událost má jasný názor: farář vše naaranžoval, aby zabránil kolektivizaci. Tím rozpoutá neočekávaný sled událostí.
Hodnocení:
82 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski