Sledovat film Imaginárium Dr. Parnasse online

Přehrajte si film Imaginárium Dr. Parnasse HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, fantasy, záhady Imaginárium Dr. Parnasse na Filmbox!
  Trailer k filmu Imaginárium Dr. Parnasse   Sledovat Imaginárium Dr. Parnasse online
Žánr:
dobrodružný, fantasy, záhady
Režie:
Terry Gilliam
Hrají a postavy:
Andrew Garfield (Anton), Christopher Plummer (doktor Parnassus), Richard Riddell (Martin), Katie Lyonsová (opilá dívka), Richard Shanks (kamarád Martina), Lily Cole (Valentina)
Země:
Francie, Kanada
Rok výroby:
2009
Popis:
Dr. Parnassus kdysi dávno vyhrál nesmrtelnost v sázce s ďáblem panem Nickem. O mnoho století později našel pravou lásku a s ďáblem podepsal novou smlouvu. V ní stálo, že se vzdává své nesmrtelnosti výměnou za mládí, ale jeho prvorozené dítě se v den svých šestnáctých narozenin stane majetkem pana Nicka. Nyní se čas Parnassovy dcery Valentiny naplnil a on se trápí, jak jí zachránit před neúprosným osudem. Pan Nick přijíždí, aby si převzal svou cenu. Rád se však vsází, a proto se rozhodne znovu riskovat. Valentinu získá ten, který první svede pět nových duší.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski