Sledovat film
Imaginárium Dr. Parnasse
online

Film Imaginárium Dr. Parnasse
  Trailer k filmu Imaginárium Dr. Parnasse Trailer
Přehrajte si film Imaginárium Dr. Parnasse online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1621 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Dr. Parnassus kdysi dávno vyhrál nesmrtelnost v sázce s ďáblem panem Nickem. O mnoho století později našel pravou lásku a s ďáblem podepsal novou smlouvu. V ní stálo, že se vzdává své nesmrtelnosti výměnou za mládí, ale jeho prvorozené dítě se v den svých šestnáctých narozenin stane majetkem pana Nicka. Nyní se čas Parnassovy dcery Valentiny naplnil a on se trápí, jak jí zachránit před neúprosným osudem. Pan Nick přijíždí, aby si převzal svou cenu. Rád se však vsází, a proto se rozhodne znovu riskovat. Valentinu získá ten, který první svede pět nových duší.

Režie: Terry Gilliam
Hrají a postavy: Andrew Garfield (Anton), Christopher Plummer (doktor Parnassus), Richard Riddell (Martin), Katie Lyonsová (opilá dívka), Richard Shanks (kamarád Martina), Lily Cole (Valentina)
Země: Francie, Kanada
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko