Sledovat film Ikingut online

Přehrajte si film Ikingut online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1545 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Ikingut
  Sledovat Ikingut online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Rodinný
Režie:
Gísli Snar Erlingsson
Hrají a postavy:
Hans Tittus Nakinge (Ikíngut), Finnur Gudmundsson (Illugi), Gunnar Hansson (Kristinn), Atli Rafn Sigurđsson (Helgi), Orto Ignatiussen (Kajut), Bjorn Floberg (Skipstjóri)
Země:
Island, Dánsko, Norsko
Rok výroby:
2000
Popis:
Malý Eskymáček přináší naději.

Kdysi před dávnými časy, byl Island odříznutý od okolního světa a Grónsko byla ještě neznámá končina. Někdy se tam ale z nejsevernějších osad dalo dohlédnout. Za krutých zim dosahoval led z Grónska až k islandským břehům a uzavíral zátoky a zálivy, takže se nedalo vyplouvat za rybolovem. S ním přicházely mrazivé bouře, hladomor a zuřiví lední medvědi. Lidé se ledu báli a věřili, že přináší ještě větší nebezpečí, čáry a prokletí a co víc, dokonce i nečisté tvory z jiného světa, nestvůry a přízraky.
A tak když malý eskymácký chlapec přijede na plovoucím ledovci do osady na severu Islandu, vzbudí tato událost ve vesnici velký rozruch. Obyvatelé jsou pověrčiví a usoudí, že neobvyklý návštěvník je poslem ďábla, který jim přinesl útrapy kruté zimy. Když se chlapec spřátelí se synem místního kněze a dokáže, že je spíše požehnáním než prokletím, jsou vesničané nuceni přehodnotit své názory a překonat předsudky.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko