Sledovat film Ideální palác online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Ideální palác
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Historický
Režie:
Nils Tavernier
Hrají a postavy:
Jacques Gamblin (Le facteur Joseph-Ferdinand Cheval), Laetitia Castaová (Philoméne Cheval), Florence Thomassinová (Félicienne), Bernard Le Coq (Auguste), Natacha Lindingerová (Garance), Zelie Rixhon (Alice Cheval)
Scénář:
Laurent Bertoni, Fanny Desmares, Nils Tavernier
Země:
Francie, Belgie
Rok výroby:
2019
Popis:
Na sklonku 19. století potká prostý pošťák Ferdinand Cheval ženu svého života a z jejich svazku vzejde dcera Alice. Šťastný otec se následně vrhne do riskantního projektu - chce pro Alici vlastníma rukama vystavět dokonalý palác.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko