Sledovat film Ich bin Nummer Vier online

Přehrajte si film Ich bin Nummer Vier online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, science fiction, thriller Ich bin Nummer Vier na PRO7!
  Trailer k filmu Ich bin Nummer Vier   Sledovat Ich bin Nummer Vier online
Žánr:
akční, drama, science fiction, thriller
Režie:
D.J. Caruso
Hrají a postavy:
Alex Pettyfer (John), Timothy Olyphant (Henri), Teresa Palmerová (číslo 6), Dianna Agronová (Sarah), Callan McAuliffe (Sam), Kevin Durand (Mogadoriánský velitel)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Jsem Číslo čtyři je napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi, který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustále změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny. Malé městečko v Ohiu, kde nyní žije, je svědkem nečekaných a převratných událostí, které změní Johnův život - seznámení s jeho první láskou, objevení nových schopností a nalezení spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všechna videa pořadů televize PRO7 online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski