Sledovat film Hui Buh online

Přehrajte si film Hui Buh online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1151 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovanďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, horor, komedie, dobrodružný Hui Buh na !
  Trailer k filmu Hui Buh   Sledovat Hui Buh online
Žánr:
animovanďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, horor, komedie, dobrodružný
Režie:
Sebastian Niemann
Hrají a postavy:
Michael Herbig (Hui Buh), Christoph Maria Herbst (Julius), Heike Makatschová (Leonora Gräfin zu Etepetete), Ellenie Salvo Gonzálezová (Konstanzia), Nick Brimble (Daalor / Adolar), Hans Clarin (Kastellan)
Země:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
V roce 1399 se rytíř Balduin ocitl ve špatné finanční situaci a hrozilo, že přijde o svůj zámek Burgeck. Proto se pustil do hazardních her. Když ho jeho soupeř Adolar obvinil, že hraje falešně, do Balduina uhodil blesk a on se změnil na ducha Hui Buha. 500 let je Hui Buh oficiálně licencovaným duchem zámku Burgeck. Spolu s kastelánem spokojeně užívají, to až do chvíle, dokud se neobjeví Král Julius 111., který chce na zámku bydlet s hraběnkou Leonorou z Etepete.
Hodnocení:
47 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski