Sledovat film Hranice ovládání online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hranice ovládání
  Trailer k filmu Hranice ovládání   Sledovat 1489 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Jim Jarmusch
Hrají a postavy:
Isaach De Bankolé (Lone muž), Alex Descas (Creole), Jean-François Stévenin (francouz), Óscar Jaenada (číšník), Luis Tosar (Violin), Paz de la Huertaová (Nude)
Země:
Španělsko, USA, Japonsko
Rok výroby:
2009
Popis:
Osamělý muž v podání jednoho z Jarmuschových dvorních herců Isaacha De Bankolé přijíždí do Španělska vykonat práci možná tak trochu mimo zákon. Novinka nezávislého tvůrce Jima Jarmusche je prozatím obestřena tajemstvím. Díky filmům Mrtvý muž nebo Zlomené květiny je však držitel několika Zlatých palem z Cannes sázkou na jistotu. Podporován herci jako Bill Murray, Tilda Swinton nebo John Hurt, se slavný režisér vrací po čtyřech letech od svého posledního samostatného celovečerního filmu Zlomené květiny.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski