Sledovat film Horská dráha online

Přehrajte si film Horská dráha online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1340 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Horská dráha
  Trailer k filmu Horská dráha   Sledovat Horská dráha online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
James Goldstone
Hrají a postavy:
George Segal (Harry Calder), Richard Widmark (Agent Hoyt), Timothy Bottoms (Mladý muž), Henry Fonda (Simon Davenport), Harry Guardino (Keefer), Susan Strasbergová (Fran)
Země:
USA
Rok výroby:
1977
Popis:
Šílený maniak chce lidem zkazit krásné odpoledne v zábavném parku!

Slunečné nedělní odpoledne, smích nadšených dětí, lepkavá cukrová vata ve vlasech. Zábavním parkem náhle otřese rána a poté je idyla přerušena pláčem a sténáním zraněných lidí. Další vůz horské dráhy vyletěl z kolejí a další lidé zemřeli nebo se zranili. Harry Calder technický dozorce začíná pátrat a brzy zjišťuje, že nešlo o nehody. Za vším stojí mladý penězchtivý terorista, který požaduje milion dolarů za informace vedoucí k nalezení další nastražené bomby. A požaduje, aby právě Calder peníze předal.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski