Sledovat film Horší než smrt online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Horší než smrt
  Trailer k filmu Horší než smrt   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Neil LaBute
Hrají a postavy:
Keith David (reverend Davis), Loretta Devineová (Cynthia), Peter Dinklage (Frank), Ron Glass (Duncan), Danny Glover (strýc Russell), Regina Hallová (Michelle)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Peter Dinklage, Danny Glover, Martin Lawrence, James Mardsen, Tracy Morgan, Chris Rock, Zoë Saldaña a Luke Wilson vévodí hvězdnému obsazení této neskutečně vtipné černé komedie, která se za zábavou vydává až na pohřeb! Když umírá šéf rodinného klanu, očekává se důstojné rozloučení. Tenhle pohřeb se ale spíše podobá rodinnému cirkusu. Záměna těl, vydírání, nestoudné projevy a mrtvoly, které nechtějí zůstat v rakvi, jsou pouhý začátek. Teprve když z hrobů začnou vylézat staré kostry, rozpoutá se to pravé peklo.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski