Sledovat film Horizont události online

Přehrajte si film Horizont události online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Horizont události
  Trailer k filmu Horizont události   Sledovat Horizont události online
Žánr:
Horor, Science Fiction, Thriller
Režie:
Paul W.S. Anderson
Hrají a postavy:
Laurence Fishburne (Kapitán Miller), Sam Neill (Dr. William Weir), Kathleen Quinlanová (Peters), Joely Richardsonová (Lt. Starcková), Richard T. Jones (Cooper), Jack Noseworthy (Justin)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Kosmický horor o nekonečné hrůze čekající posádku záchranné lodě na palubě kosmického korábu, který se vynořil z neznáma.

Píše se rok 2047. Před několika lety zmizela v okolí planety Neptun experimentální kosmická loď Horizont události, vypuštěná k výzkumu sluneční soustavy. Nyní je z této lodi zachycen signál a tak je vyslána záchranná výprava. Jejím úkolem je loď najít, zjistit, co se s ní stalo a zachránit ty, kdo přežili. Členové posádky se však na palubě lodi setkávají s nepochopitelnými událostmi, které ohrožují jejich životy. Z jiné dimenze, kam se podařilo proniknout, totiž přišlo absolutní ZLO.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski