Film Horizont události

Sledovat film
Horizont události
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Kosmický horor o nekonečné hrůze čekající posádku záchranné lodě na palubě kosmického korábu, který se vynořil z neznáma.
Píše se rok 2047. Před několika lety zmizela v okolí planety Neptun experimentální kosmická loď Horizont události, vypuštěná k výzkumu sluneční soustavy. Nyní je z této lodi zachycen signál a tak je vyslána záchranná výprava. Jejím úkolem je loď najít, zjistit, co se s ní stalo a zachránit ty, kdo přežili. Členové posádky se však na palubě lodi setkávají s nepochopitelnými událostmi, které ohrožují jejich životy. Z jiné dimenze, kam se podařilo proniknout, totiž přišlo absolutní ZLO.

Žánr: Horor, Science Fiction, Thriller
Režie: Paul W.S. Anderson
Hrají a postavy: Laurence Fishburne (Kapitán Miller), Sam Neill (Dr. William Weir), Kathleen Quinlanová (Peters), Joely Richardsonová (Lt. Starcková), Richard T. Jones (Cooper), Jack Noseworthy (Justin)
Scénář: Philip Eisner
Země: Velká Británie, USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko