Sledovat film Honey online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Honey
  Trailer k filmu Honey   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Bille Woodruff
Hrají a postavy:
Jessica Albaová (Honey Danielsová), Lil' Romeo (Benny), Mekhi Phifer (Chaz), David Moscow (Michael Ellis), Zachary Williams (Raymond), Joy Bryantová (Gina)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Tanečnice a choreografka Honey pracuje jako prodavačka v obchodě s hudebními CD, přivydělává si jako barmanka, ale ze všeho nejvíc touží stát se úspěšnou tanečnicí. Když konečně ve své branži uspěje, je to příliš krásný pocit na to, aby to byla pravda. A bohužel, není ... dokud se Honey nesplní nový sen. Povzbuzována dětmi ze sousedství, přetékajícími optimismem, Honey dostane novou šanci ukázat všem, co na tanečním parketu umí.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski