Sledovat film Honey 3: Tanec v krvi online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Honey 3: Tanec v krvi
  Trailer k filmu Honey 3: Tanec v krvi   Sledovat 1559 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Hudba & Umění, Rodinný, Romantický
Režie:
Bille Woodruff
Hrají a postavy:
Cassieová (Melea Martin), Kenny Wormald (Erik Wildwood), Dena Kaplan (Nadine), Sibongile Mlambo (Ishani Mfeke), Bobby Lockwood (Laser), Clayton Evertson (Taj)
Scénář:
Catherine Cyran
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Melea Martin studuje na vysoké škole v Kapském městě. Omezována přísnou politikou školy se rozhodne vydat vlastní cestou, aby mohla využít svůj taneční talent a inspirovat komunitu ve svém okolí. Pronajme si prostory neúspěšného divadla, aby uspořádala hip-hopové představení Romeo a Julie. Ale podobně jako Capulets a Montagues, konflikty mezi obsazenými členy mohou vážně ohrozit celou hru.
Hodnocení:
50 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko