Sledovat film Holky na hlídání online

Přehrajte si film Holky na hlídání online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Holky na hlídání
  Trailer k filmu Holky na hlídání   Sledovat Holky na hlídání online
Žánr:
Drama
Režie:
David Ross
Hrají a postavy:
John Leguizamo (Michael Beltran), Katherine Waterstonová (Shirley), Cynthia Nixonová (Gail), Andy Comeau, Denis O'Hare, Lauren Birkellová (Melissa)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Těmhle holkám jde jen o kšeft!

Středoškolačka Shirley hlídá děti, aby si přivydělala na vysokou, a je přitom hluboce zamilovaná do Michaela, otce dvou svých pravidelných svěřenců. Jedné noci se Shirley a Michael sblíží a on jejich polibek odmění příjemným finančním bonusem nad rámec Shirleyina obvyklého honoráře.Když na to přijdou Michaelovi ženatí kamarádi, chtějí si tohle "hlídání" zařídit také. Shirley se stává středoškolskou madam a se svou soukromou černou knížkou zprostředkovává schůzky svých přítelkyň s bezúhonnými otci ze sousedství. Nevinný flirt brzy přerůstá v aféru, v níž všichni zúčastnění ztratí víc, než očekávali.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski