Sledovat film Hokejový zázrak online

Přehrajte si film Hokejový zázrak online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1465 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Hokejový zázrak
  Trailer k filmu Hokejový zázrak   Sledovat Hokejový zázrak online
Žánr:
Životopisný, Drama, Historický, Sport
Režie:
Gavin O'Connor
Hrají a postavy:
Kurt Russell (Herb Brooks), Patricia Clarksonová (Patty Brooksová), Noah Emmerich (Craig Patrick), Sean McCann (Walter Bush), Kenneth Welsh (Doc Nagobads), Eddie Cahill (Jim Craig)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Je to film navitý radostným dějem a napětím.

Jedná se o inspirativní příběh podle skutečnosti, který se odehrává na pozadí jedné z největších událostí historie sportu - kdy v roce 1980 hokejový tým Spojených států amerických triumfálně porazil na Olympijských hrách Sovětský svaz. Roli dynamického a pevně odhodlaného trenéra Herba Brookse si zde zahrál Kurt Russel, který byl nominován na Zlatý Globus a podává ve filmu vynikající výkon. Herb Brooks měl téměř nesplnitelný sen - chtěl porazit zdánlivě neporazitelné Rusy v jejich vlastní hře. Brooks začínal s náhodně vybranou skupinou dvaceti kluků a trénoval je tak, aby hráli jako nikdy předtím. Udělal z nich tým, který věřil, že se mu podaří dosáhnout nedosažitelného.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko