Sledovat film Hochzeit in Rom online

Přehrajte si film Hochzeit in Rom online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Hochzeit in Rom na !
  Sledovat Hochzeit in Rom online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Olaf Kreinsen
Hrají a postavy:
Matthias Zera (Max), Harald Krassnitzer (Walter Hauser), Riccardo Tognazzi (Vibaldo), Elena Cotta (Donna Costanza), Nolasco Cruz Sta Isabel (Anak), Annika Ernst (Xenia)
Země:
Německo, Itálie
Rok výroby:
2017
Popis:
Když se mladý architekt Max setká s číšnicí Biancou, je to láska na první pohled. Po dvou vzrušujících dnech a nocích si je jistý, že našel lásku svého života. Jejich cesty se však musí rozdělit - Max se musí vrátit do Kolína a Bianca ke své rodině v Římě. Max na ni neumí zapomenout a snaží se ji ve Věčném městě najít. Objeví však nejen ji, ale i její dobře ukryté tajemství - Bianca není obyčejná servírka, ale dcera staré aristokratické rodiny, jejíž rodiče doufají, že i ona se vdá za šlechtice.

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski