Sledovat film Hlídka v Ardenách online

Přehrajte si film Hlídka v Ardenách online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, válečný Hlídka v Ardenách na Prima MAX!
  Sledovat Hlídka v Ardenách online
Žánr:
drama, válečný
Režie:
Keith Gordon
Hrají:
Peter Berg (Bud Miller), Kevin Dillon (Cpl. Mel Avakian), Arye Gross (Stan Shutzer), Ethan Hawke (seržant Will Knott), Gary Sinise (Vance 'matka' Wilkins), Frank Whaley (Paul 'otec' Mundy)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Malá výzvědná jednotka je vyslána s nebezpečným posláním na německou frontu. Neustálý strach a nervozita ještě zvyšuje nenávist a vojáků vůči nepříteli. Když jednotka konečně objeví německý tábor, najde jen skupinu vokájů, kteří jsou vystrašeni k smrti. Navzdory obavám a strachu se komanda rozhodnou oslavit vánoce spolu. Nikdo však nepočítá s tím, že válečné štěstí se obrátí na druhou stranu, a těžko překonaný strach přeroste v nezvladatelnou nenávist.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.