Sledovat film Hledejte Anthonyho online

Přehrajte si film Hledejte Anthonyho online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1154 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, romantický, thriller Hledejte Anthonyho na !
  Trailer k filmu Hledejte Anthonyho   Sledovat Hledejte Anthonyho online
Žánr:
drama, krimi, romantický, thriller
Režie:
Jérôme Salle
Hrají a postavy:
Sophie Marceauová (Chiara Manzoniová), Yvan Attal (François Taillandier), Sami Frey (Akerman), Gilles Lellouche (Müller), Daniel Olbrychski (Nassaiev), Samir Guesmi (Driss)
Země:
Francie
Rok výroby:
2005
Popis:
Nikdo ho nezná, všichni ho chtějí dostat.

Režijní debut scénáristy J. Salleho je pojmenován po muži, kterého na plátně v průběhu celého filmu neuvidíme. Anthony Zimmer je celosvětově hledaným zločincem, nikdo však nezná jeho podobu ani hlas, protože podstupuje jednu plastickou operaci za druhou. Jediným vodítkem policie je okouzlující femme fatale Chiara Manzoni, pro niž má evidentně Zimmer slabost, a pravděpodobně se ji tedy bude snažit kontaktovat.
Překladatel Francois Taillandier nic netuší o Chiaře ani Zimmerovi, ale je polapen do světů obou z nich, když si s ním Chiara začne románek. Francois absolutně propadne jejímu kouzlu, záhy však nejen policie nabude přesvědčení, že tajemným hledaným Zimmerem je Francois...
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski