Sledovat film Hledání přátel online

Přehrajte si film Hledání přátel online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Hledání přátel
  Trailer k filmu Hledání přátel   Sledovat Hledání přátel online
Žánr:
Drama, Rodinný, Pro náctileté
Režie:
Arne Lindtner Nass
Hrají a postavy:
Magnus Solhaug (Petter), Kristin Juel Bergflodtová (Lene), Sunaina Jassalová (Nila), Leo (Leo), Sigrun Engeová (Kari Kleiven), Samson (Samson)
Země:
Norsko
Rok výroby:
2005
Popis:
Hrdinou norského rodinného dramatu je dvanáctiletý Petter, který na léto odjíždí s rodinou na vzdálenou farmu. Zdejší kraj však není tak klidný a mírumilovný, jak si chlapec myslí. V lese najde ztýraného psa, o něhož se začne starat. Majitel chce své zvíře zpět, ale s pomocí místní dívky Nily a jejího kamaráda, býka Samsona, Petter psa nejen zachrání, ale také odhalí zloděje aut, kteří tu řádí už hodně dlouho. Léto plné vzrušujících dobrodružství přinese chlapci nové trvalé přátelství ...
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski