Sledovat film Hledání přátel online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hledání přátel
  Trailer k filmu Hledání přátel   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Rodinný, Pro náctileté
Režie:
Arne Lindtner Nass
Hrají a postavy:
Magnus Solhaug (Petter), Kristin Juel Bergflodtová (Lene), Sunaina Jassalová (Nila), Leo (Leo), Sigrun Engeová (Kari Kleiven), Samson (Samson)
Země:
Norsko
Rok výroby:
2005
Popis:
Hrdinou norského rodinného dramatu je dvanáctiletý Petter, který na léto odjíždí s rodinou na vzdálenou farmu. Zdejší kraj však není tak klidný a mírumilovný, jak si chlapec myslí. V lese najde ztýraného psa, o něhož se začne starat. Majitel chce své zvíře zpět, ale s pomocí místní dívky Nily a jejího kamaráda, býka Samsona, Petter psa nejen zachrání, ale také odhalí zloděje aut, kteří tu řádí už hodně dlouho. Léto plné vzrušujících dobrodružství přinese chlapci nové trvalé přátelství ...
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski