Sledovat film Hlava nehlava online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hlava nehlava
  Trailer k filmu Hlava nehlava   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Ryan Murphy
Hrají a postavy:
Annette Beningová (Deirdre Burroughs), Brian Cox (Dr. Finch), Joseph Fiennes (Neil Bookman), Evan Rachel Woodová (Natalie Finch), Alec Baldwin (Norman Burroughs), Joseph Cross (Augusten Burroughs)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Hlavním hrdinou filmu je Augusten Burroughs. Jeho otec je alkoholik a matka je spisovatelka, závislá na valiu. Svého syna dá na výchovu psychiatrovi, který ale není zas tak normální. Augusten je až do této doby přesvědčen, že doktoři jsou seriózní a přepečliví lidé... po poznání matčina lékaře ale mění názor. V jeho rodině je běžné věštení ze záchodové mísy a i jiné komunikace s bohem... Film je natočen podle autobiografie Augustena Burroughse - Running with Scissors.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski