Sledovat film Hitchcock online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hitchcock
  Trailer k filmu Hitchcock   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
Sacha Gervasi
Hrají a postavy:
Anthony Hopkins (Alfred Hitchcock), Helen Mirrenová (Alma Reville), Scarlett Johanssonová (Janet Leigh), Danny Huston (Whitfield Cook), Toni Colletteová (Peggy Robertson), Michael Stuhlbarg (Lew Wasserman)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Za filmem, který šokoval svět, se skrývá ještě jeden příběh.

Píše se rok 1960 a Alfred Hitchcock právě natáčí svůj nový film. Film, který má rozhodnout o jeho úspěchu nebo zatracení. Film, kterému téměř nikdo nevěří a za který se sám Hitchcock musí filmovému studiu zaručit svým majetkem. Film, který se stane legendou. Co ale zrození fenoménu jménem Psycho předcházelo?
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski