Sledovat film Hit na sobote online

Přehrajte si film Hit na sobote HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Hit na sobote na TVP1!
  Trailer k filmu Hit na sobote   Sledovat Hit na sobote online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Anne Fletcherová
Hrají a postavy:
Brian Kerwin (Hal), Charli Barcenaová (mladý Tess), Peyton Listová (mladý Jane), Jane Pfitschová (Cousin Lisa), Katherine Heiglová (Jane), Jennifer Limová (Bridal Salesgirl #1)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Navždy za družičku?

Jane je mladá, chytrá, úspěšná a pracovitá ženy, jejíž hlavní obsesí je pomáhat svým kamarádkám připravovat svatby. Má jich za sebou už dvacet šest a dvě poslední dokonce stihla zvládnout během jediného večera. Je nešťastně zamilovaná do svého šéfa George, který jí má rád, ale nějak se mu nechce do intenzivnějšího vztahu. Jane je nesmělá, takže to vypadá, že jejich vřelý vztah nebude naplněn nikdy. Kevin je mladý novinář, který je toho času nucen psát do New York Times články o svatbách, i když by se raději věnoval něčemu pořádnému. Jane ho však při setkání na jedné ze svateb na první pohled okouzlí a Kevin se rozhodne na jejím příkladu konečně čtenářům dokázat, o čem že ty svatby dneska jsou. Do New Yorku přijíždí Janeina mladší sestra Tess, která se živí jako modelka a při prvním setkání totálně okouzlí George a tak se Jane musí vyrovnat s tím, že její dvacátá sedmá svatba bude pro její sestru a George. To by se snad dalo ještě překousnoutt, kdyby Tess Georgeovi nelhala o své povaze, nechtěla svatbu na místě, které si vysnila Jane a nenechala přestříhat (rozumněj zničit) matčiny svatební šaty. Když pak Kevinova editorka vytiskne Kevinův nedodělaný článek, ze kterého Jane vychází jako naivní holčička semletá svatebním businessem, je jasné, že ani nečekané sbližování s Kevinem není na úplně nejlepší cestě. Jane se musí nadechnout a rázně konat.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
TVP1

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.