Sledovat film Hit na sobote online

Přehrajte si film Hit na sobote HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, drama, science fiction, akční Hit na sobote na TVP1!
  Trailer k filmu Hit na sobote   Sledovat Hit na sobote online
Žánr:
akďż˝nďż˝, drama, science fiction, akční
Režie:
Shawn Levy
Hrají a postavy:
Hugh Jackman (Charlie Kenton (Jiří Dvořák)), Dakota Goyo (Max Kenton (Matěj Převrátil)), Evangeline Lilly (Bailey Talletová (Kateřina Lojdová)), Anthony Mackie (Finn (Filip Švarc)), Kevin Durand (Ricky (Michal Dlouhý)), Hope Davisová (teta Debra (Simona Vrbická))
Země:
USA, Indie
Rok výroby:
2011
Popis:
Když máte jednu šanci, musíte ji využít.

V drsném a napínavém akčním snímku z blízké budoucnosti Ocelová pěst představuje Hugh Jackman Charlieho Kentona, bývalého boxera, jehož milovaný sport ovládli dva a půl metru vysocí oceloví roboti a lidé jako Charlie už do něj nadále nijak nezapadají. Protože nemá s kým zápasit a nemá žádné vyhlídky na lepší budoucnost, je nucen přivydělávat si jako promotér robotických zápasů. Daří se mu jakž takž protloukat tím, že dává dohromady mizerné a vysloužilé roboty a cestuje od jednoho turnaje k druhému, kamkoliv, kde je schopen si nějak přivydělat. Když už se zdá, že situace nemůže být zoufalejší a komplikovanější, vpadne mu znenadání a proti jeho vůli do života jeho syn Max, se kterým už delší dobu není v kontaktu. Oba společně spojí síly, aby postavili a vytrénovali nového robota a proměnili ho v boxerského šampiona. Zatímco si buduje jméno v brutálním a nemilosrdném světě robotických zápasů, zjišťuje Charlie, že se mu navzdory všem očekáváním nabízí poslední šance na boxerský comeback.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
TVP1 TVP1 Archív a všechna videa pořadů televize TVP1 online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski