Sledovat film Herzen in Fesseln - Judiths Entscheidung online

Přehrajte si film Herzen in Fesseln - Judiths Entscheidung online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Herzen in Fesseln - Judiths Entscheidung online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Ulrich Stark
Hrají:
Gaby Dohmová (Susanna Hagenová), Katharina Müller-Elmauová (Judith Hagenová), Rainer Grenkowitz (Dr. Georg Stahl), Hansa Czypionka (Alexander Bach), Matthias Walter (Florian Veitl), Achim Buch (Dr. Bergmann)
Země:
Německo
Rok výroby:
2001
Popis:
Německé televizní psychologické drama o lásce a nenávisti ve vztahu matky a dcery, který osudově poznamenala láska ke stejnému muži.

Když dvě ženy milují jednoho muže, na programu dne je žárlivost. Situace je delikátnější v tom případě, když jsou dvěma milujícími ženami matka a dcera. A přesně to se stalo obchodnici s módním zbožím Susanne Hagenové, která jednoho dne zažije hrozný šok.
Když vejde do bytu najde v choulostivé situaci svého milence Dr. Georga Stahla se svou dcerou Judith. Rozrušená Susanna se na podpatku otočí a běží po schodech pryč. Na schodech však upadne...
O dvanáct let později - Judith žije spolu se svou matkou, která je připoutaná na invalidní vozík. Musela se vzdát své práce a je odkázaná na dceru, která trpí výčitkami svědomí. Navenek to vypadá, že se obě smířily. Opak je však pravdou. Napětí roste, když se v domě Hagenovcých opět objeví Georg...
Sledujte na:
ARD

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.