Sledovat film Hellboy: Královna krve online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hellboy: Královna krve
  Trailer k filmu Hellboy: Královna krve   Sledovat 1401 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Science Fiction
Režie:
Neil Marshall
Hrají a postavy:
Penelope Mitchell (Ganeida), Milla Jovovichová (Nimue the Blood Queen), David Harbour (Hellboy), Ian McShane (Professor Bruttenholm), Sasha Lane (Alice Monaghan), Daniel Dae Kim (Ben Daimio)
Scénář:
Andrew Cosby, Mike Mignola
Země:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
Hellboy je vyslán do Londýna, aby zabránil obávané čarodějnici Nimue seslat na svět lidí morovou ránu. Královna krve teprve nabírá síly poté, co ji v dávných dobách zabil sám král Artuš a její tělo. ukryl po kouskách napříč celou Anglií. Hellboye čeká naštěstí pomoc od nevlastního otce, profesora Trevora Bruttenholma a kamarádky Alice, mimořádně nadaného média. Spolu s nimi odhalí šokující pravdu o svém původu i poslání.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko