Sledovat film Head Of State - Das Weiße Haus sieht schwarz online

Přehrajte si film Head Of State - Das Weiße Haus sieht schwarz online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1295 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Head Of State - Das Weiße Haus sieht schwarz
  Trailer k filmu Head Of State - Das Weiße Haus sieht schwarz   Sledovat Head Of State - Das Weiße Haus sieht schwarz online
Žánr:
komedie
Režie:
Chris Rock
Hrají a postavy:
Chris Rock (Mays Gilliam), Bernie Mac (Mitch Gilliam), Dylan Baker (Martin Geller), Nick Searcy (Brian Lewis), Lynn Whitfieldová (Debra Lassiterová), Robin Givensová (Kim)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Existuje jen jeden politik, který se umí odvázat natolik, že Bílý dům skutečně zbledne! Chris Rock vás o tom přesvědčí.

Do voleb zbývá pár posledních týdnů a Washington zoufale shání presidentského kandidáta. Někoho, kdo s určitostí prohraje. Volba padne na Mayse Gilliama, neznámého politika okrskového formátu. Mays záhy zjistí, že je jen nastrčenou figurkou a rozhodne se, že si kampaň pořádně užije. Z bratra Mitche udělá kanditáta na vicepresidenta a rodinný tandem si začne získávat přízeň Ameriky.
Hodnocení:
55 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski