Sledovat film Havana online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Havana
  Trailer k filmu Havana   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Sydney Pollack
Hrají a postavy:
Robert Redford (Jack Weil), Lena Olinová (Bobby Duranová), Alan Arkin (Joe Volpi), Tomas Milian (Menocal), Daniel Davis (Marion Chigwell), Tony Plana (Julio Ramos)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Profesionální hráč pokeru R. Redford nevěří nikomu. Svou zásadu je ochoten porušit jenom pro lásku k půvabné ženě.

Dobrodružný příběh o vášnivé lásce se odehrává v místě, jemuž se kdysi říkalo nejerotičtější město na světě. Jsme v Havaně roku 1958, těsně před revolucí, kdy ještě byla rájem pro ty, kteří ráj hledali. Hráč pokeru Jack Weil tu chce získat balík, ale jeho plán nepočítá s Robertou, krásnou, tajemnou ženou revolucionáře Artura Durana.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski