Sledovat film Harry i Hendersonowie online

Přehrajte si film Harry i Hendersonowie online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1153 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, rodinný Harry i Hendersonowie na !
  Trailer k filmu Harry i Hendersonowie   Sledovat Harry i Hendersonowie online
Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
William Dear
Hrají a postavy:
John Lithgow (George Henderson), Melinda Dillonová (Nancy Hendersonová), Margaret Langricková (Sarah Hendersonová), Joshua Rudoy (Ernie Henderson), Kevin Peter Hall (Harry), David Suchet (Jacques LaFleur)
Země:
USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Podaří se yettiho Harryho zachránit před nelítostným lovcem zvěře?

Rodina Hendersonových táboří v přírodě. Při cestě domů srazí velké zvíře. Otec George zacouvá zpět a jde se podívat, zda je zvíře na živu. Je velmi překvapený, protože tvor vypadá jako mrtvý yetti. Naloží ho na střechu vozu a chtějí ho předat do některého muzea. Yetti však není mrtvý, v noci se probudí, vnikne do domu a chce jíst. Rodina si na něho pomalu začíná zvykat, poznává jeho vlastnosti, dokonce mu dá i jméno - Harry. Chtějí si ho nechat, záhy se ale rozhodnou, že je správné ho vrátit do přírody, kde je zvyklý žít. George naláká Harryho do auta, ale v okamžiku, kdy se otočí k ostatním členům rodiny, Harry zmizí. Ve městě se začne šířit panika a zachvátí je honba na yettiho. Gerge zůstává v klidu do doby, než se do honu zapojí lovec LaFleur, jenž chodí po stopách yettiho už celá léta...
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski