Sledovat film Harry Brown online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Harry Brown
  Trailer k filmu Harry Brown   Sledovat 1460 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
drama, krimi, thriller
Režie:
Daniel Barber
Hrají a postavy:
Michael Caine (Harry Brown), Emily Mortimerová (D.I. Alice Framptonová), Charlie Creed-Miles (D.S. Terry Hicock), David Bradley (Leonard Attwell), Iain Glen (S.I. Childs), Sean Harris (Stretch)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2009
Popis:
Jeden muž se postavil na odpor.

Harry Brown je řádný občan a bývalý mariňák. Po smrti manželky žije sám v jednom ze stovek bytů na předměstí. Společnost mu dělá jen jeho nejlepší přítel Leonardo. Právě toho ale jednoho dne zavraždí parta místních výtržníků. Harry se rozhodne jednat a naplnit sám svou vlastní představu o spravedlnosti..
Hodnocení:
72 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski