Sledovat film Harrisonovy květy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Harrisonovy květy
  Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický, Válečný
Režie:
Elie Chouraqui
Hrají a postavy:
Andie MacDowellová (Sarah), Elias Koteas (Yeager), Brendan Gleeson (Stevenson), Adrien Brody (Kyle), David Strathairn (Harrison), Alun Armstrong
Země:
Francie
Rok výroby:
2000
Popis:
Andie MacDowell zachraňuje svého manžela z pekla jugoslávské války.

Uznávaný válečný zpravodaj se chce rozloučit s nebezpečným povoláním a naplno se věnovat své rodině. Naposledy se vydává zachytit pravou tvář války do Jugoslávie. Když Andie MacDowell obdrží tragickou zprávu o smrti manžela, ani chvíli neváhá... Naslouchá hlasu svého srdce a sama se vydává do zuřícího pekla pátrat po svém muži.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski