Film
Happy End

Film Happy End
  Trailer  k filmu Happy End
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Kousavá satira o jedné „lepší“ rodině.
Jak se v buržoazních rodinách sluší, scházejí se Laurentovi denně u stolu, ale to je to jediné, co je pojí. Od patriarchy rodu přes jeho dceru, dva vnuky a pravnučku mají každý vlastní starosti a pohodě neprospívá ani aktuální atmosféra uprchlické krize v Calais, kde žijí. I pouhé náznaky příběhů jednotlivých postav opravňují dojem, že rodina se neodvratně rozpadá.

Režie: Michael Haneke
Hrají a postavy: Toby Jones (Lawrence Bradshaw), Isabelle Huppertová (Anne Laurentová), Mathieu Kassovitz (Thomas Laurent), Jean-Louis Trintignant (Georges Laurent), Laura Verlinden (Anaïs Laurent), Franz Rogowski (Pierre Laurent)
Scénář: Michael Haneke
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 66 %
Vysíláno na: 3SAT
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina