Sledovat film Halloweenská noc online

Přehrajte si film Halloweenská noc online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, drama, komedie, thriller Halloweenská noc na HOROR FILM!
  Sledovat Halloweenská noc online
Žánr:
horor, drama, komedie, thriller
Režie:
Mark Atkins
Hrají a postavy:
Derek Osedach (David Baxter), Rebekah Kochanová (Shannon), Scot Nery (Chris Vale), Sean Durrie (Larry), Alicia Kleinová (Tracy), Erica Robyová (osobní strážce)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Šílený mstitel barví svátek zesnulých do ruda.

Pamatujete si na Michaela Myerse, který na Halloweena vyvraždil polovinu své rodiny? Nyní přichází daleko horší monstrum, které svátek zesnulých promění v jednu velkou krvavou lázeň. V roce 1982 byl mladík Chris Vale neprávem odsouzen k pobytu v ústavu pro choromyslné poté, co byly u něj v domě objeveny orgány policistů. Nyní, po deseti letech, které ho změnily k nepoznání, se rozhodl utéct a dokázat svou nevinnu. Vrací se do domu, kde vyrůstal, ale nachází zde úplně novou rodinu, právě slavící halloweenskou noc. Jak večer postupuje, Chris se stále zuřivěji snaží nalézt jakoukoliv stopu, která by ho očistila. Účastníci divoké party a policie jsou mu ale v patách, a tak se Chris rozhodne změnit své plány. Rozpoutá vlastní vražedné šílenství, které má navždy ukončit jeho zoufalství.
Hodnocení:
40 %
Sledujte na:
HOROR FILM HOROR FILM Archív a všechna videa pořadů televize HOROR FILM online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.