Film Halali

Sledovat film
Halali
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Když je Gerben Kooistra jmenován novým starostou malého města, zahájí boj proti místnímu zločinci přezdívanému "dědeček" Toontje. Gerbenova mise je těžší, než předpokládal. Toto zdánlivě nevinné městečko je totiž prošpikováno zločinem.

Žánr: Drama, Krimi, Thriller
Režie: Eché Janga
Hrají a postavy: Tibor Lukács (Gerben Kooijstra), Bart Slegers (Toontje van Wanrooij), Steef Cuijpers (Tulicův mladší syn Karel), Marieke Groenendijk (Demi van Wanrooij), Patrick Stoof (Frankske), Sjaak-Pieter van Es (Ronnie)
Scénář: Wouter Laumans, Oscar van Woensel
Země: Nizozemí
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 57 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko