Sledovat film Hájili jsme hrad online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hájili jsme hrad
  Trailer k filmu Hájili jsme hrad   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Sydney Pollack
Hrají a postavy:
Burt Lancaster (Maj. Abraham Falconer), Patrick O'Neal (Capt. Lionel Beckman), Jean-Pierre Aumont (Count of Maldorais), Peter Falk (Sgt. Rossi), Astrid Heerenová (Therese), Scott Wilson (Cpl. Clearboy)
Země:
USA
Rok výroby:
1969
Popis:
Ve válce se každý baví, jak může.

Skupina amerických vojáků na sklonku druhé světové války obsadí malý zámeček na hranici Francie s Belgií. Čekání na tvrdou srážku s německou armádou, která tudy možná brzy projde, je pro všechny nekonečně dlouhé. Velitel Abraham Falconer se zatím zamiluje do hraběnky, které zámek patří, jeho podřízený Beckman se snaží zachránit zdejší umělecká díla, poručík Amberjack se oddává milostným hrám v nevěstinci, seržant Rossi "zaskakuje" v dílně i v manželském loži místního pekaře a také ostatní vojáci se baví jak můžou...
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski