Sledovat film Hafan hasičem online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Hafan hasičem
  Trailer k filmu Hafan hasičem   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, Rodinný
Režie:
Todd Holland
Hrají a postavy:
Josh Hutcherson (Shane Fahey), Bruce Greenwood (Connor Fahey), Bill Nunn (Joe Musto), Scotch Ellis Loring (Lionel Bradford), Mayte Garciaová (Pep Clementeová), Teddy Sears (Terence Kahn)
Scénář:
Claire-Dee Lim, Mike Werb, Michael Colleary
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Nejslavnější hollywoodský psí akční hrdina jménem Rex si dosud užíval života jako v bavlnce. Ale i jeho čeká pád až na samé dno. Při jednom z leteckých natáčení totiž dojde k nehodě a tenhle nafoukaný pes se ocitá sám a ztracen uprostřed neznámého města. Bezradná psí celebrita nakonec najde útočiště na hasičské stanici.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko